اخبار گیمگیم

بالاخره ساخت باشگاه و ورزشگاه به Career مود FIFA اضافه شد

بالاخره ساخت باشگاه و ورزشگاه به Career مود FIFA اضافه شد . با جزییات جدید کریرمود فیفا 22 که خواسته های بسیاری از هواداران را در نظر گرفته است، همراه ما باشید.

بالاخره ساخت باشگاه و ورزشگاه به Career مود FIFA اضافه شد

کمپانی EA از نسخه FIFA 17 با تغییر انجین بازی با فراست بایت در بخش کریر توانست تغییرات جالبی به وجود بیاورد از جمله مذاکرات حضوری برای خرید بازیکن ها. حال با گذشت چند نسخه این تغییرات به اوج خود رسیده که مهمترین آن ساخت باشگاه تازه تاسیس و ورزشگاه است. به صورت خلاصه بخش هایی از این تغییرات را برای شما بازتاب میدهیم.

– مهمترین ویژگی جدید تاسیس یک باشگاه است که شما میتوانید اسم تیم خود را انتخاب کنید و سپس در لیگ مد نظر خود به جای یکی از تیم های فعلی، حضور یابید.
– همانطور که میخواهید شما میتواتید لباس ورزشی تیم خود، لوگو و استادیوم خود را بسازید و گزینه های زیادی در این زمینه ها در دسترس است.
-در ابتدای تاسیس باشگاه شما میتوانید سطح اولیه تیم خود را مشخص کنید، از بودجه یک میلیون یورویی یک باشگاه کوچک تا یک میلیارد یورویی و براساس آن اهداف باشگاه را مشخص کنید (کسب قهرمانی، کسب سهمیه، عدم سقوط به دسته پایین تر و غیره)
– سطح کیفی و سن بازیکنهایی که در ابتدای تاسیس باشگاه به شما داده میشود به انتخابی است. همچنین براساس لیگی که در آن حضور دارید ملیت بازیکن مشخص میشود. برای مثال در لیگ انگلیس 7% بازیکنها فرانسوی خواهند بود
-در زمینه شخصی سازی ورزشگاه شما میتوانیدرنگ صندلی ها، شکل چمن، سرود تیم خود و غیره را انتخاب کنید. همچنین درباشگاه هایی که ورزشگاه لایسنس شده ندارند میتوانید تغییرات را نیز اعمال کنید
– در ابتدای تاسیس باشگاه میتوانید یک باشگاه دیگه را به عنوان رقیب سنتی خود معرفی کنید تا در جو استادیوم، مصاحبه های قبل از بازی، اخبار و غیر شاهد حس متفاوتی باشید.

تریلر بازی Death's Door را تماشا کنید
بخوانید

تغییرات بخش کریر بازیکن:

تغییرات این بخش بشدت الهام گرفته از بخش داستانی نسخه های قبلی یعنی جرنی مود است و تقریبا تمامی ویژگی های آن بخش بالاخره به کریر بازیکن فیفا اضافه شده است. ازجمله:

 • شما میتوانید به عنوان یا تعویضی به زمین بیایید و در صورت درخشش کم کم به ترکیب اصلی راه یابید. هرچند با اضافه شدن سیستم نمره دهی توسط مربی خلاف این امر هم ممکن است و میتوانید از نیمکت نشین حتی به سکو نشین و در نهایت باشگاه شما را به تیم دیگری بفروش برساند.
 • سطح انتظارات همچون بخش جرنی بستگی به توانایی شما، قدرت حریف و دیگر موارددارد
 • سیستم XP به این بخش راه یافته و بازیکن شما با سطح بندی میتوانید امتیازهای بیشتری کسب کنید و با اضافه شدن درخت مهارت ویژگی های جدیدی برای خود باز کنید.
 • -در این نسخه قبل از مسابقات حساس و بعد از ان شاهد جو رختکن هستی

– تغییر بخش نقل و انتقالات:

 • اضافه شدن صحنه های سینماتیک جدید در نقل و انتقالاتتا شما بتوانید بهترین معامله ممکن را بدست آورید. همچنین شما میتوانید از منوی ترنسفر هاب، بررسی یک بازیکن را (scouting) را شروع و یا متوقف کنید

-تغییرات اضافه که در جریان کریرمود به آنها اشاره خواهد شد:

 • زمانی که شما به عنوان مربی و یا بازیکن به یکسری تعداد برد (50/100/150/200/250) برسید
 • زمانی که شما به عنوان مربی ماه شناخته میشوید
 • زمانی یک بازیکن جوان از ترکیب تیم شما شگفتی ساز میشود
 • زمانی که شما در بخش کریربازیکن در آغاز راه شگفتی ساز میشود
 • زمانی که شما به عنوان بازیکن و یا بازیکنی از ترکیب تیم شما برنده کفش طلا میشود
 • زمانی که بازیکن شما در جدول کلین شیت و یا پاس گل صدرنشین میشود (بخش کریر بازیکن)
 • زمانی که شما به عنوان بازیکن و یا یکی از بازیکنان شما هدف شکستن یک رکورد گل دارد و در نهایت موفق به انجام آن میشود
تریلر جدیدی از بازی Lemnis Gate منتشر شد
بخوانید

– در نسل جدید شاهد ویژگی جدیدی هستیم که اگر تیم شما در بازیهای مهم خوب نتیجه نگیرد، استادیوم زودتر از حد معمول خالی میشود
– صحنه های جدیدی برای معرفی تیم وخرید بازیکن ها اضافه شده است
-عکسهایی که از درون مسابقات گرفته میشود و در اخبار مورد پوشش قرار میگیرند باکیفیت تر خواهند بود
– در بازی عملکرد تیم شما تفسیر و تحلیل خواهد شد
-طرفداران تیفوسی تیم شما در نسخه های قبلی صرفا از بنر اسطوره های باشگاه استفاده میکردند که حال از به صورت داینامیک از بنر ستاره های فعلی تیم نیز استفاده میکنند

به وب سایت رانا گراف حتما سر بزنید.

به صفحه آپارات , ما بپیوندید.

مطلب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا