اخبار گیمتریلر بازیگیم

تریلر رسمی بازی ایرانی Naser: Son of Man

تریلر رسمی مراسم گیمزکام از بازی ایرانی Naser: Son of Man که طراحی هنری بسیار جذابی را در ژانر شوتر دوبعدی ارائه می‌دهد | این اثر برای رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دست توسعه قرار دارد.

اطلاعات داستانی از بازی Naser: Son of Man که در مراسم گیمزکام ۲۰۲۰ معرفی شد و توسط تیمی ایرانی در اتریش، در دست ساخت قرار دارد

بازی ناصر عنوانی دو بعدی در ژانر شوتر کاور محور است که داستانش در دنیای موازی با سال ۱۸۷۵ روایت می‌شود، دورانی که ملکه الیزابت بر انگلستان حکمرانی می‌کرد. او برای کشورگشایی و تسخیر دنیا ارتشی از ربات‌ها تشکیل می‌دهد و پس از نبرد و پیروزی‌های فراوان، به سرزمین پارس می‌رسد که پادشاه آن شخصی عقب‌مانده با نام ناصر است.
شخصیت اصلی، ناصر است که قهرمان داستان بازی است. کریستالی جادویی در امپراتوری پرشیا وجود دارد که باعث می‌شود تمامی کشور از هر هجوم هر نیرویی مصون بماند. مهمترین شخصیت این بازی خدا است، که در گیم‌پلی اثر نقش پررنگی ایفا می‌کند تا به کمک پادشاه بیاید و برای دست یافتن به کریستالِ دزدیده شده، ناصر را هدایت کند.

در بازی ناصر: پسر انسان، شما با ربات‌های متنوعی مبارزه می‌کنید و باید با استفاده از کاور گرفتن و شلیک، مسیر خود را باز کنید و در زمان نیاز دست خدا از آسمان برای کمک کردن به حمله یا دفاع به یاری شما می‌آید. ناصر و خدا مکالمات زیادی در طی مسیر داستانی بازی خواهند داشت که نقش مهمی را ایفا می‌کند.

سودآورترین سال تاریخ نینتندو به لطف نینتندو سوییچ و انیمال کراسینگ
بخوانید

این بازی هم‌اکنون به دنبال ناشر برای هرچه بهتر جلو بردن بازی خود است. پروسه ساخت اثر از شهریور ماه دو سال پیش آغاز شده و با موتور Unity، پلتفرم های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی را هدف گرفته است. استودیو ساخت این بازی یعنی Enlightened Robot در شهر وین اتریش واقع شده است و فعلا تاریخ عرضه‌ای برای بازی خود مشخص نکرده‌اند

به صفحه اینستگرام و آپارت ما بپیوندید.

مطلب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا