اخبار گیمگیمنقد و بررسی اختصاصی

دسته بازی PS5 به نام DualSense به طور رسمی فاش شد

دسته بازی PS5 به نام DualSense به طور رسمی فاش شد (و بله ، جک هدفون دارد) در اینجا اولین نگاه شما به طراحی جدید دسته بازی PS5 است. بالاخره پلی استیشن کنترلر PS5 را به جهانیان نشان داد و رسماً آن را DualSense  نامید.

سونی طرح جدید کنترلر PS5 را در مطلبی در وبلاگ پلی استیشن فاش کرد و اولین تصاویر از این طرح و همچنین اولین کلمه رسمی را درمورد اینکه چه ویژگی های جدیدی را شامل خواهد شد ، به اشتراک گذاشت.

همانطور که ممکن است قبلاً از این نام حدس زده باشید ، این بار تمرکز اصلی روی حس شما است – به ویژه حس لمس.

 

دسته بازی PS5 به نام DualSense به طور رسمی فاش شد

 

کنترلر DualSense در بازخورد  تصفیه شده ساخته شده است تا دامنه وسیعی از حرکات ، مانند “ناخوشایند یا آهسته رانندگی کردن یک ماشین را ضبط کند. این همچنین شامل دکمه های ماشه ای تطبیقی ​​است که می تواند تنش آنها را برای فعالیت های مختلف تغییر دهد ، مانند کشیدن عقب. همچنین می توانید بدون نیاز به هدست ، از میکروفون داخلی استفاده کنید تا با دوستان خود صحبت کنید.

 

دسته بازی PS5 به نام DualSense به طور رسمی فاش شد

 

 

یک تغییر بزرگ در دسته های پلستیشن 5

علاوه بر اضافه کردن ویژگی های جدید ، تغییر در DualSense برای کنترلر جدید PS5 نشان دهنده بزرگترین تغییر در طراحی کنترلر پلی استیشن تا کنون است.

تریلر بازی Call of Duty: Black Ops Cold War
بخوانید

سونی در حالی که شکل ظاهری کلی دستگاه را گرد کرده است ، زیبایی دو رنگ را در آغوش گرفته و زاویه دکمه های شانه را تغییر داده است.این مرکز هنوز دارای یک تاچ پد مرکزی است ، اما اکنون توسط یک جفت چراغ برق کنار می رود. همچنین دکمه “اشتراک” را برای دکمه “ایجاد” با قابلیت های گسترده تر در اختیار گذاشته است.

 

جیو ریان ، رئیس سرگرمی تعاملی سونی ، در پست وبلاگ گفت: “DualSense یک بازگشت جدی از پیشنهادات کنترلر قبلی ما را نشان می دهد و دقیقاً همان چیزی هست  که از جهش نسلی با PS5 احساس می کنیم.

” این دسته در PS5 ، برای بازی ها تحول پذیر خواهد بود – ادامه ماموریت ما در پلی استیشن برای تحت فشار قرار دادن مرزهای بازی ، اکنون و آینده هست. “

 

اتصالات

سونی ، از طریق مدیریت محصول PlayStation ، Toshimasa Aoki ، همچنین تأیید کرده است که این کنترلر شامل اتصال جک هدفون برای اتصال هدست های بازی و سایر دستگاه های صوتی به گیم پد هست. جیم رایان همچنین این را گفت که سونی در ماه های منتهی به آغاز تعطیلات 2020 خود اطلاعات بیشتری راجع به PS5 از جمله طراحی آن به اشتراک بگذارد.

کنسول دستی ولو با نام Steam Deck معرفی شد
بخوانید
مطلب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا