سبک زندگیسلامتورزش و سلامت

هنگام کار در خانه ، کارهای روتین را انجام دهید

وقتی در خانه کار می کنید ، ایده آل است که برنامه های خود را برنامه ریزی کرده و کارهای روزمره را تنظیم کنید. در این مقاله توصیه هایی را برای شما ارائه می دهیم.

ورزش در خانه

در حال حاضر ، بسیاری از افراد به دلیل همه گیر شدن کرونا ویروس در خانه کار می کنند. این کار اغلب به کار دورکاری یا ارتباط از راه دور گفته می شود. این بدان معنی است که شخص با استفاده از رایانه یا به طریقی دیگر ، تمام وظایف شغلی خود را انجام می دهد.

با این حال ، کار از راه دور همیشه آسان نیست. برخی مشاغل حتی این گزینه را مجاز نمی دانند. در ضمن ، کسانی که می توانند این کار را انجام دهند ، می دانند که این نوع کار بدون چالش نیز نیست. پیروی از یک روال صحیح در خانه پیچیده تر است زیرا در برنامه خود آزادی بیشتری داریم و مشارکت در فعالیت های دیگر آسان تر است و حواس پرتی بیشتر است.

بنابراین ، در این مقاله ، ما می خواهیم یک سری تمرینات و روالهایی را توضیح دهیم که می توانند به شما در روزهای حبس کمک کنند. به این ترتیب ، شما قادر خواهید بود به کار خود از خانه ادامه دهید بدون اینكه خطر نتوانید تمام وظایف خود را انجام دهید.

آیا آهسته دویدن در دوران بارداری خطرناک است؟
بخوانید

شرایط هنگام کار در خانه

ورزش در خانه

برای اینکه بتوانید در خانه کار کنید ، رسیدن به یک توافق رضایت بخش با شرکت یا رئیس خود ضروری است. شما باید در مورد کارهایی که باید انجام دهید ، نحوه برقراری ارتباط همه با یکدیگر و نتایج مورد انتظار تصمیم بگیرید.

هنگام کار از خانه ، توصیه می شود همیشه متصل و در دسترس باشید. به این ترتیب ، تمام اعضای ذیربط یک شرکت می توانند ارتباط خود را با یکدیگر ادامه دهند. برای این کار ، اتصال وای فای خوب بسیار حیاتی است. همچنین بسیاری از سیستم عامل های آنلاین به ما امکان تعامل از راه دور را می دهند. به عنوان مثال ، برنامه های تماس ویدیویی مانند Skype یا Google Hangouts امکان برگزاری کنفرانس یا جلسات را ممکن می سازد. همین مورد در مورد واتساپ نیز صدق می کند.

در حقیقت ، این یک نکته اساسی است. کارشناسان حداقل روزانه سه جلسه کنفرانس ویدئویی را برای تیمها توصیه می کنند. اگرچه ممکن است این کار بیش از حد به نظر برسد ، آنها می توانند برای شروع کار در صبح ، پیگیری در طول روز و سپس پایان دادن به روز مفید باشند.

انتخاب مکان مناسب برای کار از راه دور

مکانی که در آن کار خواهید کرد بسیار مهم است. وقتی در خانه هستید ، باید مناطق خود را به درستی تقسیم کنید. نمی توانید مناطق استراحت و استراحت را با مناطق کاری مخلوط کنید.

یک سبک زندگی بی تحرک - آیا باید به ورزشگاه بروید؟
بخوانید

هنگام انتخاب دفتر خود ، باید توجه داشته باشید که مکان باید مطابق آنچه قبلاً به آن اشاره کردیم ، از پوشش اینترنت خوبی برخوردار باشد. همچنین ، شما باید همه چیز مورد نیاز خود را در این نزدیکی و در دسترس داشته باشید ، به عنوان مثال ، کاغذ ، قلم ، رایانه و غیره. انجام کارهایتان به صورت نشسته در رختخواب یا روی مبل بسیار اجتناب ناپذیر است. به همین ترتیب ، باید از حواس پرتی هایی مانند تلویزیون در نزدیکی خودداری کنید. در حالت ایده آل ، شما باید هر روز برای انجام وظایف خود از همان منطقه استفاده کنید ، و بنابراین همیشه باید در دسترس باشد.

اگر کودکانی در خانه هستند ، بهتر است روال معمول برای آنها نیز برقرار شود. تحریک آنها با کتاب یا مشق شب باعث تحریک بهتر آنها می شود. با این حال ، مهم است که آنها استراحت کنند ، درست مثل وقتی که در مدرسه هستند.

برنامه خود را طراحی کنید

ورزش در خانه

برای اینکه بتوانید به طور صحیح در خانه کار کنید ، توصیه می شود دقیقاً مانند هر کار چهره به چهره ، یک برنامه ثابت را حفظ کنید. ایده این است که به روالهای بهداشت شخصی عادی خود مانند دوش گرفتن و لباس پوشیدن قبل از شروع کار ادامه دهید. این جزئیات کوچک به شما کمک می کند تا بیشتر بدانید که برای انجام کارهای منظم خود نیاز دارید.

اثرات جانبی و خطرات سزارین(بخش c): چیزهایی که هیچ کس به شما نمی گوید
بخوانید

همچنین ، اگر می توانید خوب تمرکز کنید ، به احتمال زیاد با انجام کار از راه دور اوقات فراغت بیشتری خواهید داشت. دریغ نکنید که یک تمرین روزمره را در زندگی روزمره خود بگنجانید. ورزش می تواند به شما در بهبود عملکرد کمک کند. همچنین به شما کمک می کند تا ذهن خود را پاک کنید و سلامت خود را بهبود بخشید.

باید در نظر داشته باشید که کار از راه دور به نوعی یک شیوه زندگی است ، بنابراین مهم است که به همه روالها و عادات خود توجه کنید.

منبع: steptohealth

 

مطلب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا