مد و خانه آرایینکات خانه آرایی

با استفاده از دستمال ظرفشویی دستمال کادر و چنگال بسازید

با کمی مواد که احتمالاً قبلاً در خانه دارید ، قادر خواهید بود با استفاده از دستمال ظرفشویی دستمال کادر و چنگال بسازید … حتی اگر هنر و صنایع دستی خوبی ندارید!

دستمال سفره

 

همچنین بخوانید:  خانه آرایی

این بار ، تصمیم گرفتیم یک ایده ساده و اصلی را به اشتراک بگذاریم که به شما در سازماندهی آشپزخانه کمک می کند. در واقع ، آن را بسیار زیبا و منحصر به فرد خواهد داد. ما در مورد یک نگهدارنده کارد و چنگال دستباف با دستمال سفره صحبت می کنیم. با استفاده از چند ماده و طی برخی مراحل آسان ، می توانید کارد و چنگال خود را ترتیب دهید. امروز آن را امتحان کنید!

نگهدارنده کارد و چنگال دستباف با روتختی
برای تهیه این نگهدارنده کارد و چنگال ، فقط به چند ماده آسان برای یافتن مواد نیاز دارید. در حقیقت ، مطمئناً بیشتر آنها را در خانه دارید. در هر صورت ، حتی اگر صنایع دستی شما نیستند ، این نگهدارنده کارد و چنگال احتمالاً برای شما آسان خواهد بود.

مواد مورد نیاز

 • تخته تراش چوبی
 • منگنه بزرگ
 • قیچی
 • ظرفهای ظرف
 • چسب
 • نوارهای پارچه ای که با روتختی ها مطابقت دارند

دستمال سفره

 • مراحل
  ابتدا یکی از روتختی ها را باز کرده و تخته خردکن را در بالای آن قرار دهید. سپس بشقاب های ظرف را با توجه به اندازه تخته خرد شده برش دهید. با این حال ، شما فقط نباید طرح اصلی تخته برش را قطع کنید ، بلکه در عوض مقداری پارچه اضافی (حدود یک اینچ) را در سمت راست ، چپ و پایین بگذارید تا سجاف را بسازید. در قسمت بالا ، زیر سوراخ دسته تخته برش برش بزنید.
 • سپس یک پارچه کناف را با پارچه بیرون زده درست کرده و کف ظرف را روی تخته خردکن قرار دهید تا آن را بپوشاند. آنچه که باید انجام دهید این است که با چسباندن سه انتهای پارچه ، نوعی جیب درست کنید. برای انجام این کار ، البته این قسمتها را روی صفحه خرد کردن بچسبانید ، به جز قسمت بالا ، البته.
 • بسته به اینکه چقدر کارد و چنگال شما سنگین است ، شما باید مقادیر کمتری را قرار دهید. در پایان روز ، آنها کسانی هستند که می توانید وسایل آشپزخانه خود را هنگامی که وسایل آشپزخانه خود را درون جیب خود قرار دهید ، پشتیبانی کند. بنابراین ، باید مطمئن شوید که می تواند وزن را تحمل کند.
 • سپس ، هنگامی که پارچه به راحتی در تخته خرد شده قرار گرفت و یک جیب درست کردید ، تزئین آن را ادامه دهید. هدف این است که اطمینان حاصل کنیم که اجزاء قابل مشاهده نیستند. برای انجام این کار ، یکی از نوارهای پارچه ای را انتخاب کرده و آنها را در امتداد لبه های سمت چپ ، راست و پایین چسب بزنید.
  در آخر صبر کنید تا چسب به خوبی خشک شود تا کارد و چنگال شما را در آن قرار دهید.

یادداشت های اضافی در ساخت این دارنده کارد و چنگال

دستمال سفره

البته نکته ایده آل برای شما این است که یک چوب لباسی زیبا بخرید و نگهدارنده های کارد و چنگال دستباف خود را روی آن آویزان کنید تا کارد و چنگال شما همیشه در مکانی قابل مشاهده باشد. علاوه بر این ، ما توصیه های زیر را برای زیباتر نگه داشتن کارد و چنگال شما ارائه می دهیم:

 • نگهدارنده کارد و چنگال خود را در نزدیکی مکانی قرار ندهید که چربی یا خاک ممکن است روی آنها وارد شود. اگر این کار را نکنید ، کارد و چنگال و دستمال شما کثیف می شود.
 • برای هر نوع کارد و چنگال مورد نظر خود یک نگهدارنده کارد و چنگال درست کنید. در حالت ایده آل ، باید یکی را برای قاشق ها ، یکی برای چنگال ها ، دیگری برای کارد و چنگال های دسر و غیره تهیه کنید.
 • همیشه پارچه های ظرفی را انتخاب کنید که با رنگ های دیگر در آشپزخانه شما مطابقت داشته باشد.
 • همچنین ، ایده آل این است که یک تخته خردکن را پیدا کنید که چوب آن از یک رنگ باشد که با بقیه مبلمان و وسایل شما به خوبی پیش برود.
 • اگر مجموعه ای از روتختی ها را با همان الگوی اما با رنگی متفاوت تهیه کنید ، ساختن چندین نگهدارنده کارد و چنگال با آن رنگ های مختلف باعث می شود آشپزخانه شما پاپ شود.

به طور خلاصه ، این ایده ساده ، اصلی و ارزان می تواند به شما کمک کند آشپزخانه ای منظم تر ، مرتب تر و اصلی تر داشته باشید

 

چگونه گیاهان تازه را در آشپزخانه خود پرورش دهیم
بخوانید

منبع: steptohealth

مطلب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا