دکوراسیونمد و خانه آرایی

دکوراسیون خانه با رنگ های خنثی

دکوراسیون خانه با رنگ های خنثی . رنگ های خنثی یک منبع سبک بسیار محبوب در دکوراسیون داخلی هستند. آنها به شما این امکان را می دهند که نور بیشتری را وارد خانه کرده و با رنگ های پر جنب و جوش دیگر ترکیب کنید. این مقاله را بخوانید تا نکات مفیدی را بیاموزید!

دکوراسیون خانه خود را با رنگ های خنثی

خانه شما پناهگاه شماست که بیشتر وقت خود را در آن می گذرانید. اگر این نکات کاربردی را رعایت کنید ، ایجاد یک فضای هماهنگ و متعادل می تواند یک کار ساده و ارزان باشد. در این مقاله ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید خانه خود را با رنگ های خنثی تزئین کنید.

استفاده از یک پالت رنگ خنثی برای تزئین خانه شما همیشه یک گزینه مطمئن است. هرگز از مد نمی افتد و بسیار متنوع است و به راحتی با هر نوع مبلمان ترکیب می شود.

چگونه خانه خود را با رنگهای خنثی تزئین کنید

رنگ خنثی چیست؟

رنگ های خنثی رنگ هایی هستند که به راحتی می توانید با هر رنگ دیگری ترکیب کنید. به همین دلیل آنها بسیار مفید و بی انتها هستند. رنگهای خنثی پر زرق و برق نیستند و با دیگر رنگها رقابت نمی کنند. می توان گفت که آنها رنگهای اصلی هستند که با کل پالت یا طیف رنگ مطابقت دارند.

ایده هایی برای یک خانه دنج و راحت
بخوانید

پرکاربردترین رنگهای خنثی برای هر نوع پروژه در میان دکوراتورها بژ ، سفید (با همه سایه های آن ، سفید ماسه ای ، سفید …) یا خاکستری است. همچنین برخی از سایه های مشکی یا آبی گاهی کار می کنند.

این رنگ ها به ادغام هر بافت یا مبلمان در یک مکان کمک می کند. این رنگهای خنثی را می توان با رنگهای سرد یا گرم استفاده کرد. حتی می توانید دو رنگ گرم و سرد را با هم ترکیب کنید.

روشنایی

دکوراسیون خانه خود را با رنگ های خنثی

هر خانه ای که با مقدار زیادی نور طبیعی روشن شود ، خود یک موفقیت است. علاوه بر این ، نورپردازی ، طبیعی یا مصنوعی ، تفاوت بین هر اتاق قدیمی و یک محیط جادویی را ایجاد می کند.

واضح است که نور تمام اجسام و اثاثیه ، از جمله دیوارها را منعکس می کند . بنابراین ، منطقی است که از رنگ های خنثی استفاده کنید که نور را ملایم کرده و به فضا هماهنگی می بخشد.

به همین دلیل ، شما همیشه باید سعی کنید لامپهای گرم را برای اتاقهایی انتخاب کنید که در آنها محیطی آرام را می خواهید. علاوه بر این ، رنگ های خنثی به بازآفرینی اتاق ها کمک می کنند ، زیرا نورهایی را که بر روی آنها ایجاد شده است جذب می کنند.

تزئینات منحصر به فرد خانه با عکس
بخوانید

رنگ های متضاد برای تزئین خانه با رنگهای خنثی

کنتراست رنگ یک منبع پرکاربرد در دکوراسیون است. رنگهای خنثی برای این روش سبک ایده آل هستند.

هر نوع مبلمان یا اثر هنری جایی روی دیوار دارد که با رنگ های خنثی رنگ آمیزی شده است. به عنوان مثال ، به سالن های نمایشگاه موزه های هنری فکر کنید ، جایی که مجسمه ها و نقاشی های بسیاری از دوره های تاریخ را در آنها نمایش می دهند.

انتخاب رنگ مکمل

دکوراسیون خانه خود را با رنگ های خنثی

اگر در انتخاب رنگ یا رنگ دیگر مشکل دارید ، می توانید به کروموتراپی مراجعه کنید. این مطالعه تأثیرات هر رنگ بر سلامت و وضعیت روحی شما است. دانستن این مزایا می تواند به تصمیم گیری شما کمک کند.

رنگهای خنثی در کروموتراپی برجسته نیستند. در عوض ، شما به قوی ترین رنگ ها نگاه می کنید تا شخصیت را به اتاق اضافه کنید و تا بر رنگهای خنثی متمایز شوید:

  • زرد: تمرکز را بهبود می بخشد.
  • نارنجی: رنگی که خلاقیت را افزایش داده و گرما می بخشد.
  • قرمز: رنگی محرک از آن باید با احتیاط استفاده کنید ، مانند جزئیات کوچک یا دیوارهای کوچک.
  • رنگ صورتی حواس را تحریک می کند.
  • بنفشه: رنگ معنویت.
  • آبی: به آرامش شما کمک می کند.
  • سبز: رنگی بسیار متعادل.
چهار کلید برای دکوراسیون کامل دریایی
بخوانید

لوازم تزئینی با رنگ های خنثی

در نهایت ، هنگام تزئین دیوار ، می توانید تکنیک ها یا مواد مختلف را با رنگ های خنثی که انتخاب کرده اید ترکیب کنید.

کاغذ دیواری یکی از گزینه های عالی برای برجسته کردن بخش هایی از خانه یا دیوارهای جداگانه در یک اتاق است. به همین دلیل ، می توانید اهمیت استفاده از رنگ های خنثی را مشاهده کنید که به شما امکان می دهد امکانات تزئینی خود را بدون برخورد افزایش دهید.

اکنون کمی بیشتر در مورد رنگ های خنثی و مزایای استفاده از آنها در خانه خود می دانید. تزئین خانه با رنگ های خنثی گزینه های زیادی را برای بازی با لوازم جانبی ، مبلمان ، روشنایی و موارد دیگر باز می کند!

به وب سایت رانا گراف حتما سر بزنید.

به صفحه آپارات , ما بپیوندید.

مطلب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا