دکوراسیونمد و خانه آرایی

نحوه مبلمان اتاق کودک شما

اتاق کودک شما یک موضوع بسیار مهم است. این مکان جایی است که آنها وقت زیادی را می گذرانند و باید بتوانند به خوبی با محیط اطراف خود ارتباط برقرار کنند.

چگونه باید آن را تهیه کنید؟ چه مقدار فضا باید داشته باشد؟ دستورالعمل های مهمی برای دنبال کردن وجود دارد.

و ما امروز در مورد آنها خواهیم گفت.

دکوراسیون اتاق کودک

 

همچنین بخوانید : خانه آرایی

اتاق خواب کودک شما احتمالاً یک جنگل ریز داخل خانه است. همیشه ممکن است مداد رنگی ، اسباب بازی ، کفش و لباس در کف زمین باشد. با این حال ، اگر اتاق آنها نیز کوچک است ، ممکن است اوضاع واقعاً آشفته باشد.

نگران نباش لازم نیست اینگونه باشد

امروز ، ما می خواهیم برخی از ترفندها را برای تهیه اتاق خواب کودک خود به اشتراک بگذاریم و مرتب آن را مرتب کنید. برای مبلمان و تزئینات آن گزینه های زیادی وجود دارد و اینها عمدتاً به ترجیحات شما و سن فرزندتان و میزان فضای موجود شما بستگی دارد.

کودکان در یک اتاق خواب راحت و راحت احساس راحتی می کنند و منعکس کننده شخصیت آنها هستند. بنابراین ، موارد عملی بسیاری وجود دارد که نباید از آنها غافل شوید.

 

نکاتی درباره مبلمان اتاق کودک شما

یک اتاق ساده

دکوراسیون اتاق بچه

هر چه تعداد اتاق شما در اتاق کودک کمتر باشد ، می توانید با نظم و نظم بیشتری نظم و تنظیم بیشتری داشته باشید. علاوه بر این ، کودک شما از این طریق یک منطقه بازی بزرگتر خواهد داشت.

مبلمان اتاق خواب آنها باید کاربردی باشد. آنها علاوه بر تختخواب خود ، باید یک میز یا میز داشته باشند. آنها به مبلمانی نیاز دارند که به آنها امکان ذخیره چیزهای زیادی را بدهد.

با این وجود فضای خود را با مبلمان یا اشیاء غیر ضروری بیش از حد نکنید. به خاطر داشته باشید که کودکان برای بازی و حرکت به فضای خالی زیادی احتیاج دارند.

به همین ترتیب ، بهتر است اسباب بازی های زیادی را در معرض دید قرار ندهید. بهتر است هر اسباب بازی ای را که اندک اندک آنها را بیرون می آورد ، ذخیره کنید. به این ترتیب ، آنها فقط به موارد دلخواه روز خود دسترسی خواهند داشت.

به ترجیحات آنها احترام بگذارید
بهترین روش برای تصمیم گیری در مورد دکوراسیون اتاق خواب کودک شما گوش دادن به آنها است. اشیاء باید با سلیقه ها ، علاقه ها و رنگ های مورد علاقه آنها مطابقت داشته باشند.

شما هرگز نباید فراموش کنید که این جهان آنهاست ، نه مال شما. آنها باید بتوانند آن را به عنوان خود ادعا کنند و با آن مشخص شوند. آن را با رنگهای سرگرم کننده رنگ کنید.

وقتی کودک در اتاق خواب احساس راحتی می کند ، می خواهد آن را مرتب نگه دارد. سفارش باید جزئی از بازی باشد ، بنابراین ، باید مطمئن شوید که مکانی برای همه چیز وجود دارد. بنابراین ، هنگام تهیه اتاق خواب کودکان ، واحدهای ذخیره سازی را در نظر بگیرید.

طبقه وسایل

دکوراسیون اتاق بچه

آیا نمی خواهید از درگیری های غیر ضروری و استدلال های بی پایان درباره تمیز کردن اتاق جلوگیری کنید؟

خوب ، بهترین کاری که می توانید برای این کار انجام دهید این است که به فرزندان خود بیاموزید که از اسباب بازی های خود مراقبت کنند. با این حال ، شما باید با تهیه مبلمان برای این منظور ، به آنها کمک کنید.

ظروف و جعبه های چرخ دار بسیار مفید هستند. ما توصیه می کنیم که آنها را بر اساس قد کودک خود انتخاب کنید تا همیشه در دسترسشان باشد.

شما همچنین می توانید برچسب اضافه کنید. از این طریق ، کودکان می توانند یاد بگیرند که چگونه آنها را به دسته بندی کنند.

اتاق بسیار بیشتری از آنچه فکر می کنید در یک اتاق خواب کوچک وجود دارد. حتی می توانید از فضای زیر تخت خواب استفاده کنید. در حقیقت ، طرح های زیادی برای تختخواب مانند اتاقهای بیرون وجود دارد.

همه آنها دارای ویژگی های مختلفی مانند کشو هستند. اینها برای ذخیره کردن بسیاری از موارد ایده آل هستند. این کمربندهای پایین مزیت دستیابی کودکان را نیز ارائه می دهند.

اگر تختخواب کودک در حال حاضر دارای زیر شلواری نیست ، می توانید چند جعبه را با چرخ اضافه کنید و آنها را با آن فضا تطبیق دهید.

در واقع ، این بسیار مفید است که به شما کمک می کند تا یک اتاق منظم داشته باشید. نکته مهم در اینجا اضافه نکردن زیر شلوار است. همچنین ، موارد سنگین را در آنها قرار ندهید ، زیرا در صورت تلاش برای جابجایی آنها می توانند به فرزندان شما آسیب برساند.

فضاهای کوچک
روش ها و ترفندهای زیادی برای بهینه سازی یک فضای کوچک وجود دارد.

برای تهیه یک اتاق خواب کوچک ، اولین کاری که باید انجام دهید انتخاب دقیق تخت خواب است.

طرح های زیادی برای تختخواب تاشو در آنجا وجود دارد و بعضی از آنها گزینه های عالی برای فضاهای کوچک هستند.

این نوع تختخواب ها در طول روز فضای کافی را فراهم می کنند تا کودک بتواند آزادانه حرکت کند. در شب ، فقط می توانید آنها را آشکار کنید. این سیستم آسان و راحت است.

تخت خواب بلند یکی دیگر از گزینه های خوب برای فضاهای کوچک است. مانند یک تخت تختخواب سفری است ، اما فقط با یک تخت. فضای زیر خالی است و می توانید یک میز یا یک فرش را برای ایجاد یک فضای بازی ساده قرار دهید.

اگر اتاق خواب شما را برای بیش از یک کودک تزئین می کنید ، تختخوابهای تختخوابی یک راه حل بسیار کاربردی است.

دیوارهای اتاق خواب کودک

دکوراسیون اتاق بچه

حتی اگر زمان هایی وجود دارد که شما به دیوار اتاق خواب کودک خود فکر نمی کنید ، اینها برای قرار دادن انواع چیزها بسیار مفید هستند.

می توانید قفسه ها و قلاب ها را آویزان کنید. همچنین لوازم جانبی زیادی وجود دارد که می توانید روی درب آن نیز دست بکارید.

هر کاری انجام دهید ، به یاد داشته باشید ، این اتاق برای یک کودک است. براساس آن طراحی کنید.

 

5 مزایای تراس ها و پشت بام های سازگار با محیط زیست
بخوانید

 

منبع: steptohealth

مطلب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا