دکوراسیونمد و خانه آرایی

نه ایده دکوراسیون حمام که شما دوست خواهید داشت

دکوراسیون حمام باعث علاقه بسیاری از افراد شده است. اگرچه مدت زیادی است از این اتاق غفلت شده اما یکی از فضاهایی است که این روزها توجه بیشتری را به خود جلب می کند.

دکوراسیون حمام

حمام با تمام گرایش هایی که امروزه در آنجا وجود دارد ، دیگر یکی از نادیده گرفته ترین مکان های خانه نیست. اگرچه توجه به مسئله پاکیزگی همیشه مهم بوده است ، بسیاری از جنبه های مربوط به دکوراسیون حمام را نادیده گرفته اند.

با این حال ، پس از تشخیص اینکه حمام ها مکانهای صمیمی و آرامشی هستند ، برخی از آنها شروع به جستجوی ایده هایی برای طرح های مختلف می کنند که منعکس کننده محیطی هماهنگ تر و خاص تر است.

خوشبختانه ، اکنون ترفندها و ایده های جالبی برای برجسته کردن برخی مناطق از این فضا وجود دارد.

اگر به فکر بازسازی هستید یا به سادگی می خواهید به دستشویی خود یک ظاهر مدرن تر بدهید ، هفت ایده ای که در زیر جمع آوری کرده اید را از دست ندهید. شما آنها را دوست خواهید داشت!

ایده های عالی برای دکور حمام

دکوراسیون حمام

حمام فضایی است که دارای ترافیک سنگین است. به همین دلیل علاقه زیادی به روشهای مختلف برای تزئین آن و ظاهری دلپذیر و آرامش بخش وجود دارد.

در زیر برخی از ایده های ساده در مورد چگونگی ایجاد برخی تغییرات را مطالعه کنید.

ایده عکاسی با گل برای دختران
بخوانید

1. شیشه تزئینی

اگر آنچه برای حمام خود می خواهید یک طراحی مدرن و پیشرفته باشد ، در انتخاب دکوراسیونی که شامل پانل های شیشه ای است دریغ نکنید.

اینها باعث می شود فضای فضا درجه یک به نظر برسد ، و همچنین برجسته ترین مناطق را برجسته می کند.

2. نقاشی دیواری

عده ای هستند که هنگام انتخاب دکوراسیون حمام جسور تر هستند. اگر خود را جزئی از این گروه می دانید ، نقاشی های دیواری با دست ممکن است گزینه ای برای شما باشد. آوردن هنر به این بخش از خانه شما لمس التقاطی خواهد بخشید.

این که آیا شما خودتان آن را نقاشی می کنید یا شخصی را استخدام می کنید ، پیشنهاد می کنیم گرافیکی خلاقانه ایجاد کنید که عناصر مختلف حمام شما را بیرون بیاورد و هماهنگ کند. البته این را به خاطر داشته باشید که دیوار باید از گچ ، سنگ مرمر یا مواد مشابه جلا داده شود.

3. معرق

موزاییک ها هنوز هم یکی از بزرگترین روندهای دکوراسیون حمام سبک مدرن هستند. در بیشتر اوقات ، از آنها برای برجسته کردن یک طرف دیوار استفاده می شود ، مانند محلی که یک سینک در آن قرار دارد.

انتخاب گزینه ای با رنگ ها و الگوهای با بقیه کاشی ها ضروری است. بنابراین ، بدون از دست دادن سبک ، می توانید به یک نقطه کانونی دلپذیر برسید.

چهار نکته فنگ شویی برای خانه شما
بخوانید

4- پیشینه هنری

دستمال کاغذی و تکه های تزئینی وینیل روشی بسیار اقتصادی برای زیبایی ظاهری به حمام است.

طرح ها و رنگ های زیادی وجود دارد که می تواند لمس پرنعمت یا هنرپیشه را ایجاد کند. با این حال ، باید در نظر داشته باشید که این ماده کاملاً مقاوم نیست و به دلیل رطوبت ممکن است رو به زوال باشد.

5- کاشی های رنگارنگ

دکوراسیون حمام

راه دیگر برای برجسته کردن یکی از دیوارهای حمام شما مخلوط کردن چندین رنگ است. اگر موزاییک ها شما را قانع نمی کنند ، یک طرح ساده از کاشی های کوچک با رنگ های روشن را امتحان کنید.

نتیجه آن حمام با لمس هنری است.

6. درب با پنجره شیشه ای رنگی

اگر تمایل به فضای حمام شما در فضای محدود است ، یک نوار شیشه ای روی درب گزینه مناسبی برای پاشیدن آن است. نه تنها به این دلیل که طراحی زیبا به نظر می رسد بلکه به این دلیل باعث می شود فضای بزرگتر و مدرن به نظر برسد.

علاوه بر این ، باعث افزایش نور ایجاد حس جادوگری می شود.

دکوراسیون حمام

7. آینه ها

آینه ها یک عنصر اساسی در دکوراسیون حمام هستند. هر چقدر هم فضای بزرگ و یا کوچک باشد ، این اشیاء باعث می شوند ظریف و دلپذیر به نظر برسند.

هنگام نقاشی خانه خود ، از اشتباهات جلوگیری کنید
بخوانید

به این ترتیب که با سبکی که می خواهید انعکاس ندهید مغایرت ندارد ، در نظر بگیرید که شکل های مربع ، مستطیل یا بیضی شکل همان چیزی است که شما نیاز دارید.

8- مواد طبیعی

دوستداران سبک های روستایی و سنتی می توانند از مواد طبیعی برای تزئین حمام با طراحی بسیار منحصر به فرد استفاده کنند. به عنوان مثال ، موادی در سنگ ، چوب و شن وجود دارد که روی دیوارها کاملاً خوب به نظر می رسد.

اینها ، همراه با رنگهای خنثی ، به دستیابی به یک محیط هماهنگ کمک می کنند.

9. دیواره های بافت

دکوراسیون حمام

می توانید برخی از گزینه های دیگر برای کاشی کردن در فروشگاه های منزل را پیدا کنید که باعث ایجاد بافت های پویاتر به حمام شما می شود. چندین سایه تیره وجود دارد که هنگام ترکیب با رنگ روشن ، پیچیده به نظر می رسد.

البته بخاطر داشته باشید که این نوع دکوراسیون فقط برای حمام هایی با فضای زیاد توصیه می شود ، زیرا در وسایل کوچکتر جلوه ای اشباع و باریک می بخشد.

کدامیک از این تزئینات حمام را انتخاب خواهید کرد؟ همانطور که مشاهده می کنید ، پیشنهادات متنوع و التقاطی هستند. شما فقط باید گزینه ای را انتخاب کنید که متناسب با سلیقه شما باشد و باعث راحتی شما شود.

 

منبع: steptohealth

مطلب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا