دکوراسیونمد و خانه آرایینکات خانه آرایی

هنگام نقاشی خانه خود ، از اشتباهات جلوگیری کنید

اگر خودتان قصد دارید خانه خود را نقاشی کنید ، سعی کنید مواد با کیفیت را انتخاب کنید. رعایت نکردن زمان خشک کردن نیز ضروری است تا خرابی ها خراب نشود.

نقاشی خانه

 

همچنین بخوانید : خانه خود را با رنگ اسپری تجدید کنید

از آنجا که دیوارهای شما هر از گاهی به چند وقت رنگ نیاز دارند ، مهم است که بدانید که اگر می خواهید خودتان این کار را انجام دهید چگونه آنها را رنگ کنید.

تکنیک های بسیاری برای کمک به شما در رسیدن به پایان های خوب وجود دارد. شما فقط باید قبل از رنگ آمیزی خانه خود برخی از دستورالعمل ها را در نظر بگیرید.

خانه خود را نقاشی کنید

نقاشی می تواند یک فعالیت سرگرم کننده و حتی آرامش بخش باشد. این می تواند به شما در رفع استرس کمک کند و حتی به شما امکان می دهد مدتی با کیفیت را در خانواده سپری کنید ، زیرا همه می توانند کمک کنند.

با این حال ، اگر شما برخی از دستورالعمل ها را در نظر نگرفته اید ، نقاشی خانه شما می تواند به کابوسی تبدیل شود زیرا هیچ چیز آزاردهنده تر از تلاش برای انجام کاری برای خودتان و گرفتن نتایج فاجعه آمیز نیست.

در این مقاله ، ما به شما می گوییم چگونه خانه خود را و چه چیزهایی را که باید روی آنها تمرکز کنید تا نتایج خوبی کسب کنید ، به شما می گوییم.

 

همچنین بخوانید : ۵ روش برای نقاشی خانه شما

هنگام نقاشی خانه خود ، از اشتباهات جلوگیری می کنید

نقاشی خانه

در اینجا برخی از رایج ترین اشتباهاتی که مردم هنگام نقاشی خانه خود مرتکب می شوند.

1. تهیه لیست مواد

نقاشی در خانه خود بدون برنامه ریزی از قبل توصیه نمی شود زیرا ممکن است متوجه شوید که در صورت تمایل کامل برخی ابزارها یا مواد را از دست می دهید.

در اینجا یک لیست استاندارد از آنچه شما ممکن است نیاز دارید:

  • رنگ کافی: کف مربع دیوارهایی را که می خواهید نقاشی کنید محاسبه کنید و بپرسید که چه نوع رنگی را باید در فروشگاه سخت افزار خریداری کنید.
  • غلطک های رنگ مناسب
  • قطب فرمت
  • نردبان ایمن یا مدفوع
  • نوار نقاشی یا نوار نقاش
  • تارپس ، پتو یا پارچه های قدیمی برای پوشاندن کف یا مبلمان
  • یک سطل بزرگ
  • برس مخصوص گوشه ها
  • محافظت از کف و درب (روزنامه)
  • لباس های قدیمی که اصلاً تصور نمی کنید رنگ کنید
ایده هایی برای یک خانه دنج و راحت
بخوانید

2. با استفاده از رنگ کم کیفیت

حتی اگر فروش و یا رنگ ارزانتری را می بینید ، مواد با کیفیت بد خریداری نکنید. همیشه سعی کنید رنگ با کیفیت بخرید ، زیرا اتمام ها خیلی بهتر خواهد شد. اگر تصمیم به انتخاب رنگ با کیفیت پایین دارید ، ممکن است نتایج مطلوب را بدست نیاورید.

اگر به دنبال صرفه جویی در مقدار رنگ هستید ، می توانید گزینه های ارزان تری را انتخاب کنید ، مانند نقاشی یک دیوار و نصب کاغذ دیواری روی دیگر.

3. استفاده از پلاستیک یا روزنامه برای محافظت از کف خود

اگر می خواهید قبل از نقاشی خانه از کف خود محافظت کنید ، توصیه نمی کنیم از پلاستیک یا روزنامه استفاده کنید. این مواد به راحتی حرکت می کنند و می توانید بدون اینکه متوجه شوید روی لکه های رنگی قدم بگذارید و قسمت های دیگر خانه خود را لکه دار کنید.

برای محافظت از کف خود ، باید به طور ایده آل آنها را با پتو و دستمال های قدیمی بپوشانید و آنها را به خوبی در گوشه ها بریزید.

 

4- به فکر مبلمان خود نباشید

ممکن است شما فقط بخواهید یک دیوار را نقاشی کنید ، به همین دلیل نگران پوشیدن مبلمان اطراف نیستید. با این حال ، شما باید مبلمان خود را از لکه ها محافظت کنید ، بنابراین باید آن را با پلاستیک یا پتو بپوشانید. به همین ترتیب ، پنجره ها و درهای خود را بپوشانید.

به طور خلاصه ، شما باید از هر شی و سطحی که ممکن است رنگ آمیزی شود ، محافظت کنید. باید در نظر داشته باشید که حرفه ای نیستید.

5 طرح اصلی لامپ DIY
بخوانید

5- انتخاب رنگ هایی که دوست دارید

نقاشی خانه

شاید رنگ مورد علاقه شما قرمز یا فوکسی باشد. با این حال ، این ایده خوبی نخواهد بود که رنگ اتاق خواب یا اتاق غذاخوری خود را به آن رنگها بکشید. در حالت ایده آل ، شما باید رنگ های رنگی را تست کنید و تصمیم بگیرید که بهترین دکوراسیون و مبلمان خود را انتخاب کنید.

مشکلی با تغییر ذهنیت ندارید با این حال ، شما باید قبل از تصمیم نهایی خود مطمئن شوید که مطمئن هستید!

 

6. انتخاب رنگ سفید به عنوان تنها گزینه

بسیاری از مردم تصمیم می گیرند که خطرات لازم را نداشته باشند و در عوض فقط دیوارهای خود را به رنگ سفید بکشند. اگر حرفه ای نباشید ، این ممکن است انتخاب خوبی باشد ، زیرا به رنگ سفید نیازی به کارهای عالی ندارد.

رنگ سفید باعث می شود اتاق های خانه شما درخشان به نظر برسد. با این حال ، یک پوسته چشمی ، رنگ سفید یا رنگ پررنگ دیگر به خانه شما لمس می کند.

7. باور داشتن نقاشی دیوارهای شما آنها را برطرف می کند

بعضی افراد معتقدند که یک کت رنگ باعث رفع نقاط مرطوب و یا از بین رفتن ترک ها می شود. با این حال ، این کاملاً نادرست است. شما ابتدا باید دیوارهای خود را قبل از رنگ آمیزی آنها تعمیر کنید.

توصیه می شود که به دیوارهای خود یک کت اولیه از چوب بپردازید ، حتی اگر برای انجام این کار خیلی تنبل هستید.

8- شروع به رنگ آمیزی در وسط دیوار

اگر این اولین بار است که خانه خود را نقاشی می کنید ، اشتباه نکنید که از وسط شروع به نقاشی کنید. رنگ همیشه چکه می کند ، بنابراین بهتر است از گوشه بالا شروع کنید و به سمت مجرمان توقف کنید.

5 ایده برای دکوراسیون خونه با صفحه گرامافون
بخوانید

پس از خشک شدن ، می توانید در امتداد دیوار با حرکات بالا و پایین ادامه دهید.

 

9- عدم رعایت زمان خشک شدن رنگ

نقاشی دیواری سفید مانند نقاشی آن به یک رنگ دیگر نیست. در حالت ایده آل ، شما باید به زمان خشک کردن رنگ احترام بگذارید و عجله نکنید ، زیرا اگر به اندازه کافی صبر نکنید و یا از صبر و حوصله خودداری کنید ، وضعیت بدی خواهید داشت.

همین موضوع در مورد نوار نقاب زدن نیز پیش می رود. افراد معمولاً هنگام اتمام نقاشی ، درست آن را از بین می برند و در نتیجه ، بطور تصادفی رنگ را با آن می کشند. بنابراین ، شما باید حداقل 24 ساعت بعد آن را حذف کنید.

10. نقاشی سقف های سفید

یک باور غلط وجود دارد که سقف ها باید سفید باشند. سقف های سفید ممکن است اتاق ها را گسترده تر به نظر برساند ، اما می توانید از لحن دیگری استفاده کنید که کاملاً با دیوارها می رود تا به سقف های شما لمس شخصی و اصلی شود.

 

11. نقاشی هر اتاق با رنگی متفاوت

اگر فرزندان خردسال دارید و از آنها می پرسید که چه رنگی را برای اتاقشان ترجیح می دهید ، ممکن است به شما بگویند آبی ، سبز ، بنفش یا صورتی. با این حال ، اجازه دهید تصوراتشان وحشی شود و هر اتاق خانه شما رنگی متفاوت داشته باشد ، دو چیز متفاوت است.

بله ، اتاق کودکان می تواند یک استثنا باشد. با این حال ، بهتر است همه اتاق های خانه شما به خوبی کنار هم قرار بگیرند تا از یک احساس دنج لذت ببرند.

اینها برخی از اشتباهاتی است که مردم هنگام نقاشی خانه خود مرتکب می شوند. به جزئیات توجه کنید ، به زمان خشک کردن احترام بگذارید و مهمتر از همه مواد مناسب را انتخاب کنید.

این نکات را با آشنایان خود به اشتراک بگذارید!

 

 

منبع: steptohealth

مطلب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا