دکوراسیونمد و خانه آرایینکات خانه آرایی

5 عنصر تزئینی برای دکوراسیون خانه شما

5 عنصر تزئینی برای دکوراسیون خانه شما . اگر می خواهید گرمی به دکوراسیون منزل خود اضافه کنید ، نمی توانید این پست را از دست بدهید. ما در مورد بهترین عناصر تزئینی برای رسیدن به این هدف به شما کمک خواهیم کرد.

5 عنصر تزئینی برای دکوراسیون خانه شما

آیا می دانید با قرار دادن فقط چند وسیله در دکوراسیون منزل می توانید خانه خود را دنجتر کنید؟

در این مقالهبه شما میگوییم که کدام عناصر تزئینی می توانند به شما در دستیابی به سبکی که برای خانه خود می خواهید کمک کنند. به یاد داشته باشید: خانه شما باید پناهگاه شما باشد و پذیرای مهمانان شما باشد.

آیا آماده دیدن برخی از این ایده ها هستید؟

مشاوره برای دنجتر کردن خانه

1. خانه خود را با بالش دنجتر کنید

5 عنصر تزئینی برای دکوراسیون خانه شما

بالش ها می توانند به دنجتر شدن خانه کمک کنند. این یک چیز احمقانه به نظر می رسد ، اما بالش ها به مردم کمک می کنند احساس راحتی و استقبال کنند. بنابراین دریغ نکنید و آنها را به دکوراسیون خود اضافه کنید.

می توانید روی صندلی های خود بالش هایی با اندازه های مختلف قرار دهید و حتی با استفاده از پارچه های باقیمانده یا لباس های قدیمی که در خانه دارید ، برای ساختن آنها از تکنیک وصله استفاده کنید.

ایده ژست تولد برای دختر خانم ها
بخوانید

ایده خوب دیگر این است که بالش های بزرگ با چاپ های زیبا درست کنید و آنها را در یک طرف اتاق نشیمن خود قرار دهید. وقتی میهمان زیادی دارید ، از آنها بخواهید از آن بالش ها برای نشستن استفاده کنند.

اگر بچه دارید ، می توانید با تشک تختخواب یا تشک دیگری که از آن استفاده نمی کنید ،بسازید و بالش های رنگارنگ به اندازه کافی در بالای سر بچه اضافه کنید تا در حین فرو رفتن در داستان های مورد علاقه خود ، راحت باشند.

2. چراغ ها

یکی از عناصر تزئینی بسیار مهم برای ایجاد دکوراسیون در خانه ، نورپردازی است. پرده هایی را انتخاب کنید که به آنها نور طبیعی وارد شود و کاملاً باز شوند. علاوه بر این ، مهم است که چراغ ها و لامپ های مختلف خانه خود را به خوبی انتخاب کنید.

بسیاری از اوقات ما به چراغ ها و لامپ های خانه توجه نمی کنیم و این یک اشتباه است. روشنایی نکته اصلی برای افزودن گرما به اتاق است. هنگام خرید لامپ حتماً آنهایی را که دارای نور گرم هستند خریداری کنید.

در مورد لامپ ها ، چراغ ایستاده برای مطالعه می تواند مناسب در کنار صندلی راحتی باشد. همچنین می توانید با چراغ ها بازی کنید تا قسمت های خاصی مانند قفسه کتاب یا یک نقاشی را روشن کنید.

فرآورده های تزئینی خوشبو کننده هوا که می توانید در خانه درست کنید
بخوانید

این گزینه ها که نور کم می دهند برای افزودن گرما به خانه در شب مناسب هستند.

3. چوب خانه شما را دنجتر می کند

5 عنصر تزئینی برای دکوراسیون خانه شما

استفاده از چوب یکی از رایج ترین روش ها برای دنجتر کردن خانه شماست. یک کف چوبی ، چوب طبیعی بلند یا تخته های نقاشی رنگی ، مبلمان چوبی روستایی و غیره همه چیز بهم اضافه می شود تا گرمای مورد نظر شما را به اتاق ببخشد.

همچنین می توانید کمی با رنگ ها بازی کنید. هر گونه قهوه ای ، نارنجی و زردی سبک دوست داشتنی را به مکان اضافه می کند. علاوه بر این ، می توانید از سبد برای تقویت این احساس استفاده کنید.

4- خانه خود را با فرش دنجتر کنید

فرش ها می توانند به شما در رسیدن به هدف این مقاله کمک کنند. می توانید از رنگ های خنثی استفاده کنید اما توصیه می کنیم بدنبال رنگ های گرم باشید. توجه ویژه ای به محل قرارگیری آنها داشته باشید این ایده ادم را به آرامش میرساند.

5. پتو

5 عنصر تزئینی برای دکوراسیون خانه شما

پتوها یک ترفند خوب دیگر هنگام تزئین اتاق هستند. می توانید آنها را از کنار یک صندلی راحتی تا کنید یا حتی بگذارید کمی آویزان شوند.

چه کسی نمی خواهد در صندلی راحتی خود را با بالش و پتو خم کند؟

ترفندهایی برای سازماندهی مکان مطالعه کودکان شما
بخوانید

درست مثل بالش ، ما به شما توصیه می کنیم با رنگ ها ، بافت ها (خز بافته شده یا تقلید) و چاپ ها بازی کنید. اجازه دهید تخیل شما آزاد باشد و به اتاق نشیمن خود از طریق پتوها رنگی ببخشد.

آیا در حال حاضر تغییراتی در ذهن دارید تا خانه شما را بیش از پیش دنج کند؟

ایده های ما را با عکس ها ، نقاشی ها و هر چیز دیگری که دوست دارید برای یک سبک گرم ترکیب کنید!

به وب سایت رانا گراف حتما سر بزنید.

به صفحه آپارات , ما بپیوندید.

مطلب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا