اخبار گیمتریلر بازیگیم

بازی NEO: The World Ends with You رایگان بازی کنید.

هرکسی که به دنبال چیز جدیدی برای بازی در این آخر هفته است می تواند یک تجربه کاملاً جدید را در کنسول های PlayStation بارگیری کند.

کسانی که کنسول PS4 یا PS5 دارند می توانند از نسخه جدید NEO: The World End With You لذت ببرند.

The World Ends With You در تاریخ 27 ژوئیه در پلتفرم های PlayStation و Nintendo منتشر شد ، یک RPG اکشن است که توسط Square Enix ساخته شده است.

کسانی که علاقه مند به امتحان کردن آن هستند می توانند شروع داستان را بازی کرده و شخصیت های خود را تا سطح 15 آماده کنند تا ماه آینده آماده شوند.

و مبارزات زیادی برای آزمایش وجود دارد ، Square Enix این هفته را در مورد نسخه آزمایشی جدید تأیید می کند:

“خیابان های شیبویا پر از خطرات است ، و ما فقط در مورد انبوهی از عابران پیاده صحبت نمی كنیم. Rindo و باند نیز باید برای شکست دادن دشمنان خطرناکی به نام Noise با هم متحد شوند.

 

 

“خوشبختانه ، شما می توانید سبک بازی تیم خود را سفارشی کنید ، هر یک از اعضا را به یک سنجاق مجهز کنید که به آنها امکان دسترسی به قدرت های شگفت انگیز روانی به نام Psychs را می دهد. این توانایی ها شامل انواع مختلفی از حمله به دشمنان به هوا و حمله به آنها در یک جنگ نزدیک ، برای پرتاب آنها با گلوله ها – راه جنگ شما بستگی به شما دارد. “

بازی‌های جدید سرویس گیم پس معرفی شدند
بخوانید

خبر خوب این است که اولین تجربه NEO یک ماه کامل قبل از انتشار کامل بازی در حال بارگیری است.

اسکوئر انیکس همچنین تأیید کرده است که نسخه ی نمایشی World Ends With You از پس انداز متقابل برخوردار خواهد بود.

این بدان معناست که گیمرهایی که خود را برای خرید بازی در ماه جولای آماده می کنند ، می توانند شروع به جمع آوری موارد و پیشرفتی کنند که به تجربه نهایی منتقل می شود.

“دیگر نیازی به نگرانی در مورد راه اندازی مجدد بازی ، از دست دادن سنجاق های خود و یا اینکه باید تیم خود را دوباره سطح بندی کنید وجود ندارد.

“این یک فرصت عالی برای شما است که قدرت پین های خود را خرد و حداکثر کنید! اگرچه هشدار داده شده است ، در این نسخه آزمایشی سطح شما در پانزده برابر خواهد بود و حداکثر تا ده نسخه از همان پایه ها وجود دارد – هر نسخه تکراری دیگر پاک خواهد شد. “

برای بارگیری این تجربه جدید ، NEO: The World Ends With You را می توانید با جستجوی آن در فروشگاه PlayStation پیدا کنید.

شما می توانید صفحه کامل بازی را پیدا کنید ، جایی که همچنین باید گزینه ای برای بارگیری نسخه ذمو و رایگان وجود داشته باشد.

سودآورترین سال تاریخ نینتندو به لطف نینتندو سوییچ و انیمال کراسینگ
بخوانید

NEO: جهان با شکست داستان شما پایان می یابد

این فقط یک روز به ظاهر معمولی دیگر در Shibuya بود – اما نه برای Rindo. او می توانست چیزی راجع به شهر بگوید که احساس دیگری داشت.

او به زودی خود را در تیراندازی تلکینتیک یک نبرد روانی که در تقاطع تقلا در جریان است گرفتار می شود. و قبل از اینکه نفس بکشد ، دختری با هاله ای شوم پیش روی او ظاهر می شود و در اصطلاح “بازی دروگر” از او استقبال می کند.

با اندکی دلهره ، ریندو و دوستش فرت بازی می کنند و خود را متقاعد می کنند که یک “بازی” نمی تواند عواقب جدی داشته باشد. طولی نمی کشد که فکرهای دوم را شروع می کنند.

غریزه Rindo درست بود: چیزی در مورد این Shibuya متفاوت است.

 

 

مطلب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا