سلامتورزش و سلامت

آموزش معمول شکمی که می توانید در خانه انجام دهید

در حال حاضر ، با توجه به اقدامات پیشگیرانه در مورد کروناویروس ، رفتن به ورزشگاه گزینه ای مناسب نیست. بنابراین ، اما ورزش شکم که می توانید در خانه انجام دهید ، مهم است. آیا آماده برای شروع هستید؟

ورزش شکم در خانه

یکی از مزایای استفاده از ورزش عضلات شکم این است که می توانید در هر مکانی انجام دهید. بنابراین ، اکنون بهتر است که در خانه بمانید تا از انتشار کروناویروس جلوگیری کنید ، هیچ دلیلی برای شروع نکردن ورزش شکم که می توانید در خانه انجام دهید ، نیست.

اکنون ، علاوه بر هر هدف خاصی که ممکن است داشته باشید – مانند معده صاف – مهمترین چیز در حال حاضر فعال ماندن و نگه داشتن یک زندگی کم تحرک به حداقل ممکن است.

به این ترتیب ، شما نه تنها در شکل خود خواهید ماند بلکه بهزیستی کلی خود را ارتقا خواهید داد. برای شروع آماده اید؟

ورزش شکمی که می توانید در خانه انجام دهید

وقتی در مورد آموزش شکم صحبت می کنیم ، بیشتر افراد شکم صاف و به قول معروف 6-pack تصور می کنند. کار کردن عضلات در این ناحیه از بدن به طور کلی برای سلامتی شما مفید است.

براساس اطلاعات منتشر شده توسط انتشارات بهداشت هاروارد ، تقویت عضلات شکم به بهبود تعادل و ثبات کمک می کند. از این گذشته ، به کاهش درد کمر ، بهبود وضع حمل و کاهش خطر آسیب منجر می شود. و وقتی در مورد ماهیچه های اصلی صحبت می کنیم ، این شامل شکم ما نیز می شود.

بنابراین ، چه چیزی بهتر از اینکه از زمان قرنطینه استفاده کنید تا بتوانید عضلات شکمی خود را آموزش داده و این نتایج را بدست آورید. بر خلاف سایر گروه های عضلانی ، شما می توانید هر روز ورزش شکم را انجام دهید ، حتی برای تکمیل انواع دیگر ورزش ها. بیا بریم!

پیچ و تاب روسیه

ورزش روسی

او پیچش روسی بخش اساسی هر روال آموزشی شکم است. در حقیقت ، این یک فعالیت مشترک در بین ورزشکاران است. این امر به این دلیل است که تمرین پیچ و تاب روسیه به طور مرتب به حرکتهای پیچش کمک می کند و در هنگام تغییر جهت ، چابکی را بهبود می بخشد. در عین حال ، به افزایش انعطاف پذیری و استحکام شکم کمک می کند.

حرکت دوچرخه

حرکت دوچرخه در ورزش

چیزی که باید با این و سایر تمرینات شکمی در نظر بگیریم این است که آنها به سوزاندن چربی شکم کمک نمی کنند. طبق مطالعه ای که در مجله تحقیقات قدرت و تحقیقات انجام شده است ، “تمرین ورزش شکم به تنهایی برای کاهش چربی زیر جلدی شکم و سایر اقدامات مربوط به ترکیب بدن کافی نیست.”

انجام دادن حرکت دوچرخه به بهبود مقاومت عضلات – نه تنها در شکم بلکه در ناحیه کمر نیز کمک می کند. بنابراین ، تا زمانی که به طور صحیح آنها را انجام دهید ، ساختن خرد کردن دوچرخه بخشی از روال تمرین شکمی شما به جلوگیری از درد کمر کمک خواهد کرد.

حرکت کوهنوردی

حرکت کوهنوردی در بدنسازی

با انجام تمرینات قلبی و عروقی ، بیشترین استفاده را از تمرین شکم خود داشته باشید. به عنوان مثال ، فعالیتهایی مانند کوهنوردی را امتحان کنید ، که حرکات آنها نیز قلبی محسوب می شود. این تمرین به شما امکان می دهد تا ناحیه شکم و همچنین بدن تحتانی خود را تقویت کنید.

مهم است که این تمرین را با ریتم ثابت انجام دهید و زیاد مجبور نشوید. این حرکت می تواند باعث ایجاد تنش در ناحیه کمر و ایجاد درد شود. بهتر است برای به دست آوردن بهترین نتیجه تلاش های خود را بر روی عضلات پا و شکم متمرکز کنید.

چگونه این ورزش شکمی را تکمیل کنیم؟

توضیح این نکته ضروری است که باید این تمرینات شکمی را به طور مداوم انجام دهید. همانطور که اشاره کردیم ، برای رسیدن به حداکثر نتیجه باید روال روزمره خود را تکرار کنید.

در عین حال ، حتماً تمرین معمول شکم خود را با تمرینات قلبی و عروقی ترکیب کنید. چه چیز دیگری ، حتماً روی قسمتهای دیگر بدن خود نیز توجه کنید. هرچه کارهای روزمره تان کامل تر باشد ، بهتر.

در عین حال ، با توجه به خطر زندگی بی تحرک در طول قرنطینه خانگی ، حتما به رژیم غذایی خود توجه کنید. یک برنامه غذایی سالم و متعادل را دنبال کنید که نیازهای غذایی شما را تأمین کند. انجام این کار نه تنها به شما در حفظ وزن سالم کمک می کند بلکه برای جلوگیری از سایر مشکلات سلامتی نیز به شما کمک می کند. به یاد داشته باشید که طبق تحقیقات متعددی ، عدم تحرک عامل خطر در هنگام ابتلا به بیماری های قلبی عروقی است.

بنابراین ، آماده شوید تا روال جدید تمرین شکمی در خانه را شروع کرده و به دنبال راه هایی برای فعال ماندن در طول انزوا باشید. حفظ این نوع از عادات سالم برای سلامتی روحی و جسمی شما مهم است. فراموش نکنید!

 

منبع: steptohealth

 

مطلب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا