دکوراسیونمد و خانه آرایینکات خانه آرایی

5 ایده برای دکوراسیون با گونی

5 ایده برای دکوراسیون با گونی . بافت خشن گونی به ما اجازه می دهد تا تزئینات مختلفی را مانند یک خانه روستایی بسازیم. آیا می خواهید این عنصر را در خانه خود بگنجانید؟با ما همراه باشید!

5 ایده برای دکوراسیون با گونی

تزئین با گونی در بین دوستداران ظاهر روستایی به روندی تبدیل شده است. با توجه به ظاهر این ماده ، بسیاری تصمیم گرفته اند که آن را در مناطقی مانند تراس ، اتاق نشیمن یا باغها و سایر موارد استفاده کنند. آیا می خواهید بدانید که چگونه گونی می تواند یک عنصر تزیینی عالی برای خانه شما باشد؟

گونی نوعی پارچه است که از الیاف طبیعی کنف یا جوت بدست می آید. این یک ماده مقاوم است که به دلیل بافت ضخیم و خشن خود برجسته می شود. اگرچه سالها از آن برای ساختن گونی برای نگهداری کالاها استفاده می شد ، اما امروزه منبع عالی برای تزئین است. برای دانستن نکات مفید به با ما همراه باشید.

5 ایده برای دکوراسیون با گونی

گونی یک ماده ارزان است که می توانید از آن در دکوراسیون منزل به طرق مختلف استفاده کنید. به دلیل بافت و رنگ مشخص ، می توان از آن برای روکش مبلمان ، کوسن ها و سایر لوازم جانبی برای تزئین فضاهای داخلی و خارجی استفاده کرد.

اگرچه در ابتدا تزئینات با گونی منحصر به خانه های روستایی یا سبک های روستایی بود ، اما کم کم استفاده از آن در انواع دیگر محیط ها گسترش یافت: در سبک نوردیک ، شیک قدیمی یا ضعیف ، و سایر موارد. آیا علاقه دارید آن را به خانه خود اضافه کنید؟ بیایید آن را انجام دهیم!

دکوراسیون خانه با رنگ های خنثی
بخوانید

1. اثاثه یا لوازم داخلی مبلمان و صندلی

5 ایده برای دکوراسیون با گونی

برای استفاده حداکثری از تزئینات با روکش چوبی در مناطقی مانند اتاق نشیمن ، باغ ها و تراس ها ، می توانید مبلمان و صندلی ها را با این مواد روکش کنید. رنگ و بافت آن یک جلوه مینیمالیستی و پرنعمت به این نوع فضاها می بخشد. به خاطر داشته باشید که بافت کمی خشن خواهد بود.

 • هنگام اثاث کشی مبلمان با این مواد ، مطمئن شوید که آن را بسیار خوب تنظیم کرده اید ، زیرا این باعث می شود که جلوه بهتری به جا گذاشته شود و از خراب شدن قبل از زمان جلوگیری شود.
 • در صورت تمایل ، از روپوش برای ایجاد کوسن های تزئینی برای قرار دادن مبلمان استفاده کنید.

2. سازمان دهنده

آیا می خواهید یک حس روستایی در اتاق خواب ، آشپزخانه یا اتاق مطالعه داشته باشید؟ این ایده دکوراسیون آسان که می توانید با چوب پنبه انجام دهید ، بنویسید. می توانید یک سازمان دهنده با چندین محفظه برای ذخیره اشیاء کوچک بسازید. حتی اگر جیب های بزرگ می سازید ، می توانید از آن برای نظم دادن به کفش های خود استفاده کنید.

 • یک گونی قدیمی را بردارید ، آن را به شکل دلخواه ببرید و چند جیب یا محفظه بدوزید.
 • لوازم تزئینی به شما بستگی دارد: گلدوزی ، روبان ، رنگ و غیره.
دکوراسیون سازگار با محیط زیست: راههایی برای تزئین خانه شما
بخوانید

3. جا قاشق و چنگال

5 ایده برای دکوراسیون با گونی

معمولاً از جا قاشق و چنگال در موارد خاص مانند جلسات خانوادگی یا جشن ها استفاده می شود. برای تهیه آنها بدون صرف هزینه زیاد ، می توانید این گزینه جایگزین را انتخاب کنید. ساخت آنها بسیار آسان است و به مواد کمی احتیاج دارند.

 • یک کیسه پارچه ای را در چند قسمت به اندازه دلخواه برش دهید.
 • سپس آنها را به هم بدوزید تا یک جا قاشقی کوچک ایجاد شود.
 • در نهایت ، آن را به دلخواه تزئین کنید و کارد و چنگال را داخل آن قرار دهید.

4. لامپ های داخلی با دکوراسیون روپوش

آیا اتاق خواب شما به سبک روستایی است؟ آیا می خواهید جلوه ای قدیمی تر بدهید؟ هرجا که لامپ دارید ، می توانید این دکوراسیون روپوش آسان را بسازید. این پارچه متخلخل برای ایجاد محیط های آرام و عاشقانه ایده آل است.

 • اگر در خانه چراغی دارید ، با پوشاندن قسمت بیرونی آن با چوب ، آن را روستایی کنید.
 • برای ساختن لامپ از ابتدا ، مونتاژ را بدست آورید و از پارچه استفاده کنید تا به آن شکل مورد علاقه خود را بدهید.

5. گلدان برای گیاهان

5 ایده برای دکوراسیون با گونی

ظاهر کلی این ماده برای ساخت گلدان های زیبا برای گیاهان ایده آل است. چرا؟ اول از همه ، بافت و رنگ آن به سبک بسیار جالبی در باغ می بخشد. علاوه بر این ، از آنجا که یک پارچه متخلخل است ، برای تسهیل جذب و تصفیه رطوبت بسیار مناسب است.

 •  اگر اندازه گیاه قابل توجه است ، یک کیسه را با خاک پر کنید.
 • اگر گیاه کوچک است ، کیسه را به چند قسمت تقسیم کنید و آن را به کیسه های کوچکتر بدوزید. آنها را با خاک پر کنید و کاشت را انجام دهید.
5 ایده برای زیبا کردن دیوار خانه شما
بخوانید

در مورد تزئین با روکش گونی

تزئین با روکش گونی یک راه اقتصادی است که به خانه شما هوای روستایی تری می بخشد. می توانید این مواد را با بازیافت کیسه های ذخیره سازی یا خرید ، آن در فروشگاه های نساجی تهیه کنید. شما باید به یاد داشته باشید که آن را با سایر عناصر تزئینی ترکیب کنید تا فضایی دنج و زیبا با سبک دلخواه داشته باشید.

به وب سایت رانا گراف حتما سر بزنید.

به صفحه آپارات , ما بپیوندید.

مطلب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا