سلامتورزش و سلامت

5 تمرین خانگی در زمان قرنطینه

به دلیل قرنطینه ، سالن های ورزشی و مراکز ورزشی مجبور بودند درهای خود را ببندند. با این حال ، این بدان معنی نیست که شما نمی توانید تمرین کنید. ما برخی از تمرینات خانگی را برای قرنطینه به شما نشان خواهیم داد.

5 تمرین خانگی در زمان قرنطینه

با اکثر فعالیتهایی که به دلیل بحران های کورونا ویروس به حالت تعلیق درآمده ، قرنطینه خطر بسیاری از افراد را به سبک زندگی بی تحرک افزایش می دهد. بنابراین ، دانستن برخی از تمرینات خانگی برای قرنطینه کورونا ویروس برای سالم ماندن از نظر جسمی و روحی بسیار مهم است.

به یاد داشته باشید ، فعالیت بدنی تأثیرات مثبتی بر سلامتی دارد. همانطور که دانشمندها میگویند، ورزش به زندگی طولانی متصل است.

به طور خاص ، خطر ابتلا به بیماری های مزمن را کاهش می دهد. به عنوان مثال ، این شامل مشکلات قلبی ، دیابت ، شرایط ریوی و موارد دیگر می شود.

به همین ترتیب ، ورزش به مدیریت سلامت روان و احساسات شما کمک می کند. این مهم است زیرا وضعیت فعلی ما باعث می شود افراد احساس استرس ، وحشت و اضطراب کنند. آیا می خواهید این تمرینات خانگی را برای قرنطینه امتحان کنید؟

5 تمرین خانگی در زمان قرنطینه

در مواقع بیماری ، عادت هایی که به تقویت قدرت دفاعی کمک می کنند مهمتر می شوند. بنابراین ، علی رغم قرنطینه ، توصیه کلی این است که در حد متوسط ​​ورزش کنید.

مزایای استفاده از ماسک های صورت Fuller's Earth (خشت خاکی)
بخوانید

البته همراه با یک رژیم غذایی متعادل و عادات سبک زندگی سالم است. علاوه بر این ، باید آن را با نیازهای هر فرد تطبیق دهد. همه افراد از ظرفیت بدنی یکسانی برخوردار نیستند. در هر صورت ، در حال حاضر ، مهم ماندن است.

گفته می شود ، بیایید برخی تمرین های خانگی را در مورد قرنطینه بیابیم. افراد کم تحرک می توانند حدود 20 دقیقه ورزش کنند و افرادی که مرتباً ورزش می کنند می توانند تا 40 دقیقه وقت بگذارند.

1. راهپیمایی در محل

راهپیمایی در محل یک روش جالب برای افزایش ضربان قلب شما بدون ایجاد فشار بیش از حد بر روی مفاصل است. توصیه می کنیم این کار را ابتدا انجام دهید ، زیرا ماهیچه های شما را گرم می کند و آنها را برای تمرین های دیگر آماده می کند.

 

2. برپس

Burpees یک تمرین کامل بدن است زیرا شامل استقامت ، قدرت و هماهنگی است. طبق اطلاعات موجود در مجله Health & Fitness ، تحقیقات نشان می دهد که این امر به افزایش آمادگی جسمی و کاهش خستگی کمک می کند.

3. پرش با زانو بالا

این تمرین به افزایش ضربان قلب شما کمک می کند. علاوه بر این ، به تقویت گروه های مختلف عضلانی در بدن نیز کمک می کند. به عنوان مثال ، عملکرد بدن و پایین بدن شما است. به طور کلی ، این فعالیتی است که حرکت معمولی دویدن را هنگام بلند کردن زانوها در هم می آمیزد.

مزایای استفاده از حرکت پلانک (Plank)
بخوانید

4- فشارهای در ورزش

5 تمرین خانگی در زمان قرنطینه

یکی از تمرین های خانگی برای قرنطینه ای که نباید از آن استفاده کنید ، فشار سریع است. اگرچه روش های بسیاری برای انجام این کار وجود دارد ، از جمله فشارهای کلاسیک ، این یکی از فشارهای کمکی است. این گروه های عضلانی مختلفی را درگیر می کند ، و تقویت استقامت بدنی بسیار عالی است. علاوه بر این ، به تقویت ABS شما کمک می کند.

5. حرکت پل

حرکت پل ، تمرینی است که به تن کردن باسن شما کمک می کند. با این حال ، علاوه بر این ، مطالعه ای از مجله فیزیوتراپی در برزیل مشخص کرد که شکل بدن اصلی شما را کار می کند.

توصیه های این تمرینات خانگی در زمان قرنطینه

5 تمرین خانگی در زمان قرنطینه

همانطور که مشاهده می کنید ، هر یک از این تمرینات به شما در تقویت گروه های مختلف عضلانی کمک می کند. همچنین ، فعالیت قلبی عروقی را افزایش می دهید.

با این حال ، شما نتایج را در طول شب یا بعد از اولین بار مشاهده نخواهید کرد. اگر می خواهید از اثرات سبک زندگی بی تحرک در طول قرنطینه جلوگیری کنید ، مهم است که به طور مداوم تمرین کنید.

بنابراین ، این ایده خوبی است که هر روز فعالیت های خود را برای انجام کار و کارهای خانه ترتیب دهید. سپس ، حتماً برای انجام این تمرینات وقت اضافه خواهید داشت.

چگونه بدون اینکه از خانه خارج شویم متناسب بمانیم
بخوانید

همانطور که گفتیم ورزش بین 20 تا 40 دقیقه خوب است. همچنین ، خوب است که به دنبال فضای زیادی باشید که بتوانید این تمرینات را به راحتی انجام دهید. پیش بروید و حرکت کنید!

 

منبع: steptohealth

مطلب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا