مد و خانه آرایینکات خانه آرایی

6 نکته سریع برای تزئینات داخلی

در هنگام تزئینات داخلی می خواهید مطمئن شوید که اتاق را بیش از حد اضافه نکنید. شما یک تعادل کروماتیک با کنتراست دلپذیر و لطیف می خواهید.

دکوراسیون سریع

 

همچنین بخوانید: خانه آرایی

اگر به فکر ارائه یکی از اتاقهای خانه خود هستید ، باید ابتدا کمی تحقیق کنید. به این ترتیب ، شما می توانید بر اساس تمام دانش و گزینه هایی که در اختیار دارید ، تصمیمی عالی اتخاذ کنید.

برای كمك كمتر به شما كمك می كنیم ، 6 نکته سریع برای تزیین داخلی به شما می گوییم.

همه از نحوه تزئین اتاق بعد از مدتی حوصله می روند. این ممکن است یک اتاق خواب ، اتاق نشیمن یا آشپزخانه باشد.

ما از نقاشی ای که آویزان کرده ایم خسته می شویم ، رنگ دیوار ، پرده ها به همان شکلی که فکر می کردیم عالی به نظر نمی رسند … بنابراین زمان آن فرا رسیده است تا تغییر کند.

با این حال ، این مهم نیست که به فروشگاه برویم و اولین چیزی را که می بینیم خریداری کنیم. بهترین راه برای شروع این فرایند شناخت چند نکته سریع برای تزئینات داخلی است.

بنابراین ، یک مداد و یک تکه کاغذ بگیرید ، توجه داشته باشید که فکر می کنید برای شما مفیدترین است ، و سپس زمان آن فرا رسیده است که از خانه خود شروع کنید!

6 نکته سریع برای تزئینات داخلی

دکوراسیون سریع

1. رنگ ها ، روشنایی و کنتراست

رنگ ها جنبه ای بسیار اساسی دارند که هنگام تزئین یک فضا باید به آن توجه کنید. اگر فضا خیلی بزرگ نیست ، باید بدانید که تن های نور ، مانند پاستیل ها ، نور را منعکس می کنند. بنابراین ، آنها باعث می شوند فضا بزرگتر از آنچه در واقع است ، به نظر برسد.

همین کار در مورد آینه ها نیز انجام می شود. برای استفاده از این مسئله ، بسیار مهم است که اتاق از نورپردازی خوبی برخوردار باشد.

اگر یک اتاق بزرگ است ، با این وجود ، باید تلفیق های مختلف را امتحان کنید. به یاد داشته باشید ، تن های قوی می توانند تضاد خوبی داشته باشند ، اما ممکن است برای اتاق مناسب برای استراحت مناسب نباشند.

می دانیم که رنگ ها می توانند بر خلق و خوی ما تأثیر بگذارند. اگر با دقت از آنها استفاده نکنیم ، زنگ هایی مانند قرمز یا بنفش می توانند باعث ایجاد تنش شدید بینایی شوند.

2. یک مورد را برجسته کنید

اگر یک میز قهوه یا کاناپه ای دلپذیر دارید که می خواهید بر سایر عناصر اتاق تأکید کنید ، برای این کار از رنگ ها استفاده کنید. برای انجام این کار ، یک رنگ از دیوار یا خود عنصر را انتخاب کنید که یک کنتراست را نشان می دهد.

پس از تصمیم گیری در مورد تنهایی که می خواهید برجسته شوید ، سعی کنید از آنها در 20٪ اتاق استفاده کنید. ایده دیگر استفاده از جعبه یا قفسه هایی است که در همان رنگ نیز هستند.

3. یک سبک تعریف کنید

این یکی از مهمترین نکات سریع برای تزئینات داخلی است. برای اینکه جلوه خاصی به خانه یا یک فضای خاص بدهید ، مطمئناً باید یک سبک تعریف شده داشته باشید.

سپس ، اگر می خواهید جلوه ای از ساده گرایی به فضا ببخشید ، یا اگر نوآوری را ترجیح می دهید که به ترکیبی از رنگ ها نیاز داشته باشد ، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید از چوب برای جلوه ای روستایی استفاده کنید.

هنگامی که این موضوع را تعریف کردید ، می توانید انتخاب های خود را از نظر رنگ و طرح محدود کنید. این به شما کمک می کند تا بر روی جزئیات جزئی تمرکز کنید که در دراز مدت ، مواردی هستند که باعث ایجاد تفاوت می شوند.

4. سفید بهترین دوست نور است

برای ایجاد تضاد و برجسته کردن رنگهای روشن در اتاق ، به نورپردازی مناسب نیاز خواهید داشت. یک راه عالی برای به دست آوردن آن نورپردازی ، به غیر از پنجره ها و درها ، رنگ آمیزی سقف و یک یا دو دیواره سفید است.

همچنین ، انتخاب پرده هایی با رنگ روشن را در نظر بگیرید و اگر کف رنگ تیره است ، مقداری فرش اضافه کنید که نور را بهتر نشان می دهد. سرانجام ، در اتاق خواب ها و اتاق های نشیمن ، کوسن های سفید لمس گرم واقعا زیبایی ایجاد می کنند.

5- جدا کردن اتاق ها

دکوراسیون سریع

اگر فضایی بسیار بزرگ است ، می توانید از پرده ها ، دیوارهای شفاف یا درهای کشویی استفاده کنید تا یک فضای بهتر به وجود بیاید. به علاوه ، شما قادر خواهید بود از دو طرف برای موارد مختلف استفاده کنید.

علاوه بر این ، با انجام این کار به دکوراسیون اتاق اضافه خواهید کرد.

6. در مورد حمام چیست؟

وقتی صحبت از این فضای اساسی در خانه شما می شود ، ما چند پیشنهاد دیگر داریم:

  • اگر مبلمان جدید خریداری می کنید ، به یاد داشته باشید که باید مفید و کاربردی باشد ، نه فقط زیبا.
  • روند فعلی استفاده از آینه ها به عنوان عناصر تزئینی و قرار دادن کابینت داروی شما در جایی دیگر است.
  • استفاده از رنگهای روشن و نورپردازی مناسب به تقویت فضا کمک می کند.
  • سبد های حصیری برای حمام بسیار عالی هستند زیرا زیبا و کاربردی هستند.

پیروی از این نکات سریع برای تزئینات داخلی مطمئناً به شما کمک می کند تا نتیجه دلخواه خود را بدست آورید.

به یاد داشته باشید که نکته مهم علاوه بر اینکه از فضای مناسب استفاده می کنید ، این است که احساس راحتی می کنید و از انتخاب هایی که انجام داده اید احساس رضایت می کنید.

 

5 روش برای نقاشی خانه شما
بخوانید

منبع: steptohealth

مطلب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا