دکوراسیونمد و خانه آرایینکات خانه آرایی

5 رنگ پر طرفدار برای دکوراسیون منزل شما

5 رنگ پر طرفدار برای دکوراسیون منزل شما . گزینه ها همیشه بستگی به اتاق تزئین شده و سلیقه شما دارد ، اما برخی از پر طرفدارترین رنگ ها وجود دارد که می تواند ایده های فوق العاده ای را به شما ارائه دهد. میدونی رنگ امسال چیه؟

5 رنگ پر طرفدار برای دکوراسیون منزل شما

یکی از مهمترین سوالاتی که هنگام دکوراسیون هر قسمت از خانه ایجاد می شود این است که چه رنگی را انتخاب کنید. امکانات زیادی وجود دارد و انتخاب شما همیشه بستگی به اتاقی دارد که می خواهید تزئین کنید ، نور و کاربرد آن ، سلیقه خود شما و غیره. بنابراین ، آیا آخرین ترندهای رنگ را می شناسید؟

در این مقاله ، ما به شما ایده هایی می دهیم تا دوباره عاشق خانه خود شوید.

5 گرایش رنگ در دکوراسیون منزل

رنگها بر روحیه و احساسات شما تأثیر می گذارد. علاوه بر این ، آنها حتی می توانند بر ضربان قلب یا توانایی تمرکز شما تأثیر بگذارند. به همین دلیل ، انتخاب رنگ مناسب برای اتاق مورد نظر برای تزئین مهم است.

1. قرمز پرشور

5 رنگ پر طرفدار برای دکوراسیون منزل شما

تضاد رنگ قرمز با رنگ های سفید ، خاکستری و مشکی می تواند یک لذت زیبایی واقعی باشد. علاوه بر جلوه ای مدرن به اتاق ، می تواند حواس شما و تحسین مهمانان را بیدار کند. قرمز واقعاً شما را بیدار می کند.

5 ایده برای دکوراسیون با گونی
بخوانید

در واقع ، به دلیل شدت آن ، رنگ قرمز برجسته است و به فعال شدن شما کمک می کند. با این حال ، مطمئن شوید که در مصرف آن زیاده روی نکنید ، زیرا می تواند باعث ایجاد استرس اضافی شود.

2. ماوراء بنفش

به گفته موسسه رنگ Pantone ، رنگ سال 2018 ماوراء بنفش بود . این موسسه توضیح می دهد که:

از لحاظ تاریخی ، یک ویژگی عرفانی یا معنوی با فرابنفش وجود دارد. این رنگ اغلب با شیوه های تمرکز حواس همراه است که محیط بالاتری را برای کسانی که از دنیای تحریک کننده امروز پناه می برند ایجاد می کند. استفاده از رنگهای بنفش در روشنایی الهام بخش اتصال است “

بنابراین ، چه راهی بهتر از این رنگ در ترکیب با دیگر رنگ ها برای انتقال آن احساس عرفان ، معنویت ، تمرکز و خلاقیت وجود دارد.

3. کنار اقیانوس

5 رنگ پر طرفدار برای دکوراسیون منزل شما

Oceanside یکی دیگر از رنگهای آرامش بخش و آرام است که برای اتاقهایی که در آن می خوابید یا مطالعه می کنید ایده آل است. سایه ای بین آبی و سبز است. علاوه بر این ، همانطور که از نامش پیداست ، رنگ “کنار اقیانوس” به صداها و احساسات اقیانوس ، هماهنگی و آرامش آن اشاره دارد. هماهنگی و نشاط را همزمان فراهم می کند.

ترفندهایی برای سازماندهی مکان مطالعه کودکان شما
بخوانید

از طرف دیگر ، این رنگ مناسب اتاقهایی است که رو به خورشید هستند و دارای نور زیاد بیرونی هستند. این حس تعادل ، آزادی و هماهنگی اقیانوس باز را تداعی می کند. نباید فراموش کنید که این رنگ نیز در سال 2018  توسط شروین ویلیامز به عنوان رنگ آن سال انتخاب شد.

4. سبز ، رنگ طبیعت

تا زمانی که از آن زیاد استفاده نکنید ، رنگ سبز نیز هنگام انتخاب عناصر تزئینی خاص برای یک اتاق رنگ روشن گزینه مناسبی است. در واقع ، طبیعت همیشه مد خواهد بود. بنابراین ، در سالهای اخیر رنگی وجود داشته است که عناصر سبز و جزئیات طبیعت را در اتاق های مختلف ترکیب کند.

رنگ سبز شدید طراوت و سرزندگی و همچنین تعادل و شادی را به ارمغان می آورد.

5. مرجان زنده: رنگ پرطرفدار از سال 2019

5 رنگ پر طرفدار برای دکوراسیون منزل شما

مرجان زنده که توسط Pantone به عنوان رنگ سال 2019 انتخاب شده است ، رنگی شاد است که نشاط ، سرشار از طبیعت و زندگی را فراهم می کند. علاوه بر این ، به حفظ حریم خصوصی و ارتباط می پردازد ، و آن را به گزینه ای مناسب برای مناطقی که در آن معاشرت دارید تبدیل می کند.

به گفته لئاتریس آیزمن ، مدیر اجرایی موسسه رنگ پنتون:

5 ایده برای دکوراسیون خونه با صفحه گرامافون
بخوانید

“مصرف کنندگان مشتاق تعامل انسانی و ارتباط اجتماعی هستند. بنابراین ، ویژگیهای انسانی و آرامش بخش نشان داده شده توسط مرجان زنده ، پاسخ مثبتی را ایجاد می کند. “

در هر صورت ، هر رنگ و احساسی که می خواهید منتقل کنید ، همیشه به یاد داشته باشید که توصیه های زیر را در نظر بگیرید. به ویژه باید به این فکر کنید که از اتاق برای چه چیزی استفاده می کنید.

  • اتاق خواب شما باید دارای رنگ هایی باشد که باعث آرامش و خواب می شوند.
  • از سوی دیگر ، یک دفتر باید اندیشه ، آرامش و خلاقیت را دعوت کند.
  • اتاق نشیمن شما باید رنگهای گرم داشته باشد. مردم را به معاشرت و تعامل دعوت می کند.
  • به همین ترتیب ، دکوراسیون آشپزخانه شما باید همزمان تحریک کننده و آرامش بخش باشد. علاوه بر این ، ایده خوبی است که رنگ هایی مانند سفید را در آشپزخانه خود قرار دهید ، زیرا آنها احساس تمیزی و بهداشت را برانگیخته اند.

آیا قبلاً تصمیم گرفته اید که کدام یک از این رنگها را در خانه خود استفاده کنید؟

به وب سایت رانا گراف حتما سر بزنید.

به صفحه آپارات , ما بپیوندید.

مطلب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا