دکوراسیونمد و خانه آرایینکات خانه آرایی

5 مزایای تراس ها و پشت بام های سازگار با محیط زیست

5 مزایای تراس ها و پشت بام های سازگار با محیط زیست . گزینه های سازگار با محیط زیست و سبز ، حتی در دکوراسیون منزل نیز رو به افزایش است. از این نظر ، تزئین تراس ها و سقف های سازگار با محیط زیست می تواند بسیار سودمند باشد. در ادامه با ما همراه باشید!

5 مزایای تراس ها و پشت بام های سازگار با محیط زیست

سازگار با محیط زیست و احترام به طبیعت رو به افزایش است. روند دوستدار محیط زیست بر سناریوهای مختلف دستور کار اجتماعی حاکم است تا دیدگاه سالم تری را برای مردم و کره زمین تضمین کند. بنابراین ، تراس های سازگار با محیط زیست و پشت بام های سبز جایگزین های مفیدی هستند.

اگرچه ممکن است یک خیال به نظر برسد ، اما حقیقت این است که شیوه هایی که به کاهش آلودگی محیط کمک می کند ، به بهبود کیفیت زندگی ما نیز کمک می کند. علاوه بر این ، اکثر شهرهای بزرگ تحت پوشش بتن و آسفالت هستند. این مواد باعث افزایش چشمگیر دما می شوند.

در واقع ، نشان داده شده است که یک سقف آسفالتی می تواند حدود 158 درجه فارنهایت در سطح خود تولید کند. به همین دلیل ، گرما در کلانشهرها ، خیابانها و دیگر مناطق آلوده کننده ، فراوان است.

این فرم ساخت و ساز به عنوان “جزیره گرمای شهری” شناخته می شود. از جمله موارد دیگر ، این امر به این دلیل است که اکثر ساختمانها درجه حرارت بالا را برای چندین روز حفظ کرده و جمع می کنند.

چهار نکته فنگ شویی برای خانه شما
بخوانید

چرا تراس ها و سقف های سازگار با محیط زیست مفید هستند؟

آنها اکوسیستم های پایداری هستند که می توانید مستقیماً در خانه خود نصب کنید. بسته به ویژگی های سقف ، انواع مختلفی وجود دارد. آنها می توانند نیمه گسترده یا گسترده باشند. به طور کلی ، آنها با تسهیل عایق بندی بهتر و بهینه سازی عایق حرارتی به افزایش عمر مفید خانه شما کمک می کنند.

با این وجود ، بیایید نگاهی به برخی از مزایای آنها بیندازیم.

پیشرفت های زیبایی

5 مزایای تراس ها و پشت بام های سازگار با محیط زیست

بنابراین ، آنها معمولاً از نظر زیبایی بسیار ارامش بخش هستند. در واقع ، می توانید طرحهای بزرگی را بیابید که محیطهای زیبا و راحتی را ارائه می دهند ، در چارچوب چشم انداز سازگار با محیط زیست.

فضاهای خنک تر به لطف تراس ها و سقف های سازگار با محیط زیست

تراس ها و سقف های سازگار با محیط زیست ، هوای خانه ها را تمیز می کند ، که این امر مستلزم اکسیژن رسانی بیشتر و گرمای کمتر در تابستان است. این وضعیت تأثیر اقتصادی مهمی دارد ، زیرا هزینه های دستگاه های تنظیم حرارت الکتریکی را کاهش می دهد.

به همین ترتیب ، مزیت مستقیم کیفیت بهتر هوا کاهش مشکلات تنفسی مرتبط با مونوکسید کربن اضافی و سایر مواد آلاینده است که در مراکز بزرگ شهری فراوان است.

5 ایده برای دکوراسیون با گونی
بخوانید

بازیافت و استفاده مجدد از آب باران

5 مزایای تراس ها و پشت بام های سازگار با محیط زیست

فروریختن خیابان ، محصول بارش شدید باران ، مشکلی نسبتاً شایع است. این امر به دلیل تعداد زیاد سیستم های زهکشی و فاضلاب ایجاد می شود. در نتیجه ، حجم آب هدر رفته و آلوده در مراکز شهری را اشباع و افزایش می دهد.

بازیابی چرخه طبیعی باعث کاهش سیل ناشی از باران می شود که یکی دیگر از مزایای تراس ها و سقف های سازگار با محیط زیست است. همچنین ، پس از تصفیه از طریق گیاهان و برگهایی که مواد آلوده را فیلتر می کنند ، امکان استفاده مجدد از آب را می دهد.

سر و صدای کمتر ، آرامش بیشتر

وقتی صداهای مزاحم کاهش می یابد ، زندگی مشترک بسیار دلپذیرتر می شود. سقف سازگار با محیط زیست یه صدا خفه کن است و یا حتی تا 50 دسی بل صدای بیرون را جدا می کند.

این وضعیت سازگار با محیط زیست ، کیفیت زندگی مردم را بهبود می بخشد. این امر به ویژه در مورد کسانی که از اختلالات عصبی رنج می برند یا در داخل خانه کار می کنند و بهره وری خود را افزایش می دهند صادق است.

پس انداز کردن

5 مزایای تراس ها و پشت بام های سازگار با محیط زیست

میانگین عمر کلی سقفی که فقط با غشای ضد آب آسفالت محافظت می شود 15 سال است. این به دلیل قرار گرفتن مستقیم در معرض مستقیم آفتاب و همچنین تمام تغییرات جوی است که عمدتاً به دلیل تغییرات دما است.

5 ایده برای زیبا کردن دیوار خانه شما
بخوانید

در عوض ، تراس ها و سقف های سازگار با محیط زیست به دلیل این واقعیت که پوشش گیاهی باعث کاهش و جداسازی گرما می شود ، از راههای کاملاً کارآمدی محافظت می کند. این وضعیت مفید بودن سقف را تا حدود 25 سال افزایش می دهد. در نتیجه ، این به معنای کاهش تقریبی 40 درصدی هزینه های نگهداری است.

افزایش تعداد تراس ها و سقف های سازگار با محیط زیست در مناطق شهری

پشت بام های سبز مکمل پارک ها ، باغ ها و دیگر مناطق سبز در شهرها است. آنها علاوه بر گزینه های تفریحی ، به حل مشکلات اثر گلخانه ای در جهان کمک می کنند.

در نهایت ، آنها می توانند فضاهای بسیار مفیدی برای تولید و مصرف داخلی غذاهای گیاهی باشند ، به ویژه در مناطقی که ساختمانها فراوان است. مزایا می تواند با برنامه ریزی و تعهد جوامع سازمان یافته قابل توجه باشد.

پس برای چی منتظری؟ راههایی را پیدا کنید که از امروز سقف یا تراس خود را دوستدار محیط زیست کنید!

به وب سایت رانا گراف حتما سر بزنید.

به صفحه آپارات , ما بپیوندید.

مطلب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا